
A taurin legalább 5 módon javítja a sportteljesítményt
Izomerő, izomtömeg növelés, regeneráció és állóképesség – miért fontos a megfelelő taurinfogyasztás, ha aktívan sportolsz? Kiderül a cikkből!
Izomerő, izomtömeg növelés, regeneráció és állóképesség – miért fontos a megfelelő taurinfogyasztás, ha aktívan sportolsz? Kiderül a cikkből!
Mit lehet tudni az energiaitalok miatt ismertté vált taurinról? Hogyan lett mumus ez a szív- és érrendszer, agy, idegrendszer, szem és az immunrendszer egészséges működését támogató hatóanyag? Olvasd el!
Hogyan használd a halkollagént, mibe tudod belekeverni a kollagénport, hogy a lehető legjobban ki tudd használni a hatásait? Tények, tippek itt!
A kollagén különböző típusai hol találhatók a szervezetben? Kinek kollagént szedni és melyik fajtát? Miért a halkollagén a legjobb választás? Válaszok a cikkben!
Az l-karnitin segítségével mellékhatások nélkül, teljesen természetes úton hatékonyabbá teheted edzéseid, javíthatod sportteljesítményed, vagy növelheted az erőd és kitartásod. De ehhez nem mindegy mivel, mikor és mennyit szedsz be belőle. Olvasd el cikkünket!
Az alfa-liponsav (ALA) fontos alkotóeleme a sejtek energiatermelő központjának, hatékony antioxidáns és gyulladáscsökkentő. De hogyan használható ez a természetes vegyület az agy és idegrendszer védelmére és hogyan kaphat szerepet az Alzheimer-kór, Parkinson-kór és Szklerózis Multiplex kezelésében? Részletek itt!
A triptofán (L-triptofán) egy esszenciális aminosav, amit mindenképpen külső forrásból szükséges biztosítanunk. Fokozott bevitele segíthet stressz, szorongás, hangulati zavarok, alvászavarok, és még számos egyéb egészségügyi probléma esetén. Cikkünkben jótékony hatásairól, forrásairól és javasolt napi adagjáról írunk!
Micsoda pontosan a teákban megtalálható teanin nevű vegyület? Hogyan hat az immunrendszerre, a stressztűrő képességre, a koncentrációra és a testsúlyra a fogyasztása? Kinek mennyit ajánlott belőle fogyasztania? Válaszok a cikkben!
Fehérjeport rengeteg különböző forrásból elő lehet állítani. Miért érdemes növényi forrásból származó fehérjét fogyasztani? Mik a borsóból készülő fehérjepor fogyasztásának előnyei és hogyan tudod felhasználni a borsófehérjét a sütéshez, főzéshez is? Megtudhatod a cikkből!
Pontosan mi az a rizs fehérje, miért érdemes fogyasztani és leginkább kiknek ajánlott? Hogyan segítheti a fogyást, a vércukorszint normalizálását és a szív- és érrendszer egészségét? Miért érdemes növényi fehérjét választanod sportolás után az állati fehérjeporok helyett? Válaszok a cikkben!
NAC, azaz N-acetil-cisztein neve gyakran előkerül influenza, nátha idején. Milyen hatással van a légutak, immunrendszer, idegrendszer egészségére? Kinek érdemes n-acetil-cisztein kapszulát szednie és mikor? Ha érdekelnek a részletek, olvasd el a cikket az NAC-ről!
Hogyan működik az L-karnitin? Vannak-e elfogadott tudományos bizonyítékok, melyek zsírégető hatását igazolják? Mennyit és milyen formában érdemes szedni?